środa, 25 stycznia 2012

Recenzja - Ziaja intensywna maska do włosów oraz balsam do włosów z Joanny :-)


Hej Słodziaki,
Zasiadam o to przed komputerem aby naskrobać dla Was coś na temat dwóch wspaniałych (jak dla mnie) specyfików do włosów J, które kupiłam po obejrzeniu recenzji na yt i po przeczytaniu kilku recenzji.

Jak już pokazywałam, jest to MASKA INTENSYWNA ODBUDOWA do włosów zniszczonych z ZIAJI oraz BALSAM nawilżająco - regenerujący z apteczki babuni firmy JOANNA.
Wstawiam Wam zdjęcie moich sztuk :-P


A więc na pierwszy ogień weźmy Maskę z Ziaji:
Opis na opakowaniu:Skład:

Moje odczucia podczas stosowania:
Aplikacja – bardzo przyjemna, maskę należy nakładać po umyciu włosów, na jeszcze wilgotną czuprynę. Producent zaleca nałożenie jej na ok. 3-5 minut, uważam, że to o wiele za mało. W moim przypadku jest tak, że wcześniej planuję sobie że właśnie dziś znajduję czas dla pielęgnacji włosów. Nakładam maskę na ok. 2h zawijam w folię + ręcznik lub sam ręcznik i tak po prostu sobie z nią chodzę po domku. Po upływie 2 godz. spłukuję najpierw ciepłą wodą (bardzo dokładnie!!!) na koniec polewam włoski zimną wodą aby zamknąć łuski co sprawia że włosy są wygładzone i bardziej błyszczące i gotowe… Suszymy…
Efekty na moich włosach:
Wyraźnie zdrowsze, gładkie w dotyku, błyszczące włosy. Po pierwszym zastosowaniu zauważyłam jedynie że ładniej się błyszczą ale po kilku razach końcówki nie były suche a włosy o wiele gładsze niż dotychczas J.
Czas stosowania: ok. 1,5 miesiąca – na pewno kupię ponownie
Czy polecam: jak najbardziej !


Balsam z Joanny:
Opis na opakowaniu:
Moje odczucia podczas stosowania:
Aplikacja – ten preparat nakładam na umyte włosy, tak od połowy głowy, przy samej skórze nie polecam bo włoski mogą się szybciej przetłuszczać. A więc nakładam i pozostawiam włosy do wyschnięcia, jeśli oczywiście czas na to pozwala, a jak nie to suszę. Choć lepszy efekt zauważyłam gdy nie suszę włosów. Tego specyfiku NIE SPŁUKUJEMY! Wspaniałe efekty można osiągnąć przez wysuszenie włosów strumieniem powietrza chłodnego, efekt murowany !!! polecam spróbować J
Efekty na moich włosach: końcówki zdrowe, włosy pięknie wygładzone i błyszczące (prawie jak po użyciu jedwabiu) miękkie w dotyku. Po prostu same plusy.
Czas stosowania: 1,5 miesiąca
Czy polecam: OCZYWIŚCIE!
Tak więc przedstawiłam Wam dwa super produkty do włosów które na prawdę polecam. Cena tych rzeczy to ziaja- 6,30zł a Joanna - 4,50zł. Uważam że za taką cenę warto wypróbować.


Zapowiedź:
Makijaż oka - dzienny :-) baaaardzo prosty :-)

1 komentarz: